• Ново
ПРЕМИЕРА | ТЕЧНИ ЗЛАТО УСНА СЈАЈ
zoom_in

ПРЕМИЕРА | ТЕЧНИ ЗЛАТО УСНА СЈАЈ

DEN 1161.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Суровост-слободни.Непобитен сјај.Џеб пријателски.Високо пигментирани.Лесна формула.Ќе мора глави вртење по секоја премиера со оваа.Оваа претрупан lipgloss ќе ја подобрат вашата самодоверба и sexiness со секој мека и мазна планирам.Уживајте јагода-миризливи добрина во lipgloss кој овозможува удобно, не-леплива носат.ПРЕДНОСТИ на Вегетаријанската Суровост-слободен Хидратантен Непобитен сјај Џеб пријателски Високо пигментирани Лесна формула водоотпорен Целосна покриеност носат со еден удар.

Избор на купувачот..