• Ново
Garlock 87 X 5072 - Klozure 26080-5072 МЕЛНИЦА-ПРАВО N - Нитрилна Нафта Печат - Модел 87, Еден Усна со Пролетта, 16.9290 во Окно, 18.8980 во OD, 0.7480 во Ширина, ФАБРИКА-во ПРАВО N - Нитрилна, Модел 8
zoom_in

Garlock 87 X 5072 - Klozure 26080-5072 МЕЛНИЦА-ПРАВО N - Нитрилна Нафта Печат - Модел 87, Еден Усна со Пролетта, 16.9290 во Окно,

DEN 1929.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

вратило дијаметар : Една Обратна Bevel Усна, Лиен-во Јаглероден Челик Жартиера Пролет, 1/4" Гума Изолација.надворешен дијаметар : Тешка Услуга Апликации, Ротирање или Reciprocating Апликации, Имајќи Логор Печат, Работа се Тркалаат Печат, Основните Метали Индустрија, Челична Индустрија, Алуминиум Индустрија, Пулпа и Хартија Индустрија, други Индустриски Апликации.дизајн тип : Модел 87. тежина : 3.74 lb.печат тип на : слободен Усна со Пролетта.На KLOZURE МЕЛНИЦА-ПРАВО N (Нитрилна)Модел 87 Нафта Печат семејство обезбедува умерена триење и resistance Metal засилен гума О Д Обратна bevel усна дизајн со јаглероден челик жартиера spring Reverse bevel усна дизајн спречува усна rollover Aggresive вратило-да-го понесе неусогласеност capability Operating Температура : - -40°F до 200°F (-40°C до 93°C)Направени во USASpecification : бунари со дијаметар : Една Обратна Bevel Усна, Лиен-во Јаглероден Челик Жартиера Пролет, 1/4" Гума Spacersoutside дијаметар : Тешка Услуга Апликации, Ротирање или Reciprocating Апликации, Имајќи Логор Печат, Работа се Тркалаат Печат, Основните Метали Индустрија, Челична Индустрија, Алуминиум Индустрија, Пулпа и Хартија Индустрија, други Индустриски Applicationsdesign тип : Модел 87weight : 3.74 lbseal тип на : слободен Усна со Springmaximum вратило површината на ветер : 5000 fpmpressure толеранција : 7 psi.

Избор на купувачот..