• Ново
VXB Бренд Масло и Маснотии Печат ТЦ 25.591x 27.953x 0.984 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет 27.953 0.984 Нитрилна Butadiene Каучук (NBR)
zoom_in

VXB Бренд Масло и Маснотии Печат ТЦ 25.591x 27.953x 0.984 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет 27.953 0.984 Нитрилна Butadiene

DEN 804.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

25.591". 27.953". 0.984".Нитрилна Butadiene Каучук (NBR).Инч.VXB?Бренд, Ротари Вратило Печат Двојно Усна Вратило Кол. 25.591 Инчен Ширина 0.984 Инчен За Понесе Кол. 27.953 Инчен Нитрилна Гума Усна Материјал.Бренд : AVXItem Sku : TC25.591x27.953x0.984 Type : ТЦ 25.591x27.953x0.984 Инчен Внатрешниот : 25.591 Inch Outer : 27.953 Inch Width : 0.984 Inch Size : 25.591" x 27.953" x 0.984"Печат Материјал : Нитрилна Butadiene Rubber Temperature Опсег : -40ø да 248øF.

Избор на купувачот..