• Ново
Bxcqzs PCIE 3 Портен USB 3.0+RJ45 Експанзија Картичка PCI Express USB Додадете во Картичката Внатрешни USB3.0 Центар Конвертор за Десктоп PC-Домаќин
zoom_in

Bxcqzs PCIE 3 Портен USB 3.0+RJ45 Експанзија Картичка PCI Express USB Додадете во Картичката Внатрешни USB3.0 Центар Конвертор за

DEN 410.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★PCIExpress 2.0 спецификацијата, VL805, AX88179 високи перформанси чип. ★Се прошири 3 high-speed USB3.0 интерфејси и gigabit мрежен интерфејс. ★Автоматски се прилагодува на 10/100/1000 Mbps стапка, поддршка полн-дуплекс, half-duplex работен режим. ★PCI EXPRESS автобус интерфејс Gigabit Ethernet картичка компатибилна. ★Пакетот Вклучува : 1 PC x PCIE картичка.

Избор на купувачот..