• Ново
Мулти Полнење Кабел 2 Пакет Premium Универзална 4 во 1 Мултифункционален Држачи за Кабел Адаптер за Полнач Стигнале USB Кабелот на Полначот со Двојна IP/Тип-C/Micro-USB конекто?
zoom_in

Мулти Полнење Кабел 2 Пакет Premium Универзална 4 во 1 Мултифункционален Држачи за Кабел Адаптер за Полнач Стигнале USB Кабелот на

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【4 во 1 СТИГНАЛЕ ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ】-Одговара на повеќето Android Уреди, не само Micro USB порт и телефонскиот приклучок, но, исто така, Тип C порта, еден кабел одговара на вашиот четири различни барања, никогаш не треба да се подготви и да носат повеќе кабли насекаде. 【СПРЕЧИ TANGLES & Лесно да се Носат】-Едноставни, лесни, преносливи и удобен.Простор за заштеда, стигнале дизајн.Идеална Должина 3.3 Нозе/1 Метри е оптимално да се користат во дом, канцеларија, за во автомобил, за патување и повеќе.Стигнале 4-во-1 Кабелот е многу лесно да се свитка и место во вашата чанта, лаптоп торба, џеб итн. 【КОМПАТИБИЛЕН РАЗЛИЧНИ УРЕДИ 】- Може да го користите овој кабел за полнење на повеќе уреди во исто време, овој usb полнач за мулти порта е компатибилен со паметен телефон.компатибилна со Телефонот , Galaxy S20/ S20 Ултра ,S8/ Плус/S9/Плус,Галакси Забелешка 20,Google nexus 4,nexus 6p,Lg Г-7/ G6,Lg nexus 5,Nokia lumia 950,Huawei, HTC и другите Android / уреди за повеќето мобилен телефон полнење. 【ГАРАНЦИЈА】 : KINGBACK обезбедува 12 месеци бесплатна гаранција за поддршка.

Избор на купувачот..