• Ново
USB Тип C Кабел 3Pack 3ft 3А Брз Полнач Кабелот Премиум Најлон USB-C за да го USB-Брзо Полнење Кабли Компатибилен за Samsung Табот На 10.1(2019) 10.5(2018) Галакси S10 / S9 / S8 / Note 8 LG V30 / V40 Црвена
zoom_in

USB Тип C Кабел 3Pack 3ft 3А Брз Полнач Кабелот Премиум Најлон USB-C за да го USB-Брзо Полнење Кабли Компатибилен за Samsung Табот

DEN 239.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【USB C Голема Компатибилност】 : Работа со Сите USB Тип-C уреди како што се Samsung Галакси S20/S10/S10 E/S10 Плус,S9/S9 Плус,S8/S8 Плус,Имајте на ум 8/9, LG V35 V30 V20 G8 Г-7 G6 G5,Huawei P10/P10 Плус, P9/P9 Плус, Другар 9/Mate 9 Pro,Macbook,One Plus 3 T 2,Nexus 5 X/6 P,Google Пиксели 3/3 XL,Google Пиксели 2/2 XL, Google Пиксели XL,Мото Z2 Игра и друг вид c кабел уреди. 【3А Брзо Полнење и Синхронизација】3А Брзо Полнење, брзината на Трансфер до 480 Mbps,Трансфер на Податоци и Моќ Полнењето 2 во 1.Високо-квалитетни кабли заштити вашите уреди слободни од оштетување. 【Воена одделение материјал】 : Силна воена влакна, најмногу флексибилни, силен и издржлив материјал, го прави затегнувачка сила се зголеми за 200%.Посебен Вид Олеснување дизајн, може да сноси 10000+ свиткување тест.Премиум Алуминиумски домување прави кабел повеќе издржливи.Премиум најлон плетенка тип c кабел додава дополнителна издржливост и метежот слободни. 【За брзо полнење на Google Пиксели】 : Google пиксели xl/2/3/3xl е опремен со C-порта ѕид полначот во лице, па кога користите USB C до Кабелски или А-порта ѕид полнач, тоа само може да се наплати, вообичаено, но може да не ги поддржуваат брзо трошоци, бидејќи Пиксели xl/2/3/3xl е користење на Google е приватна полнење протокол.Ако сакате да ја полните брзо, ќе треба да ги користат пиксели 2 оригинални C-порта ѕид полнач и C до C кабел. 【Она што Ќе Добиете за】 : Ние обезбедуваме 3 × Премиум Најлон-Плетенка USB Тип C Кабел(3ft) , за Време на употребата на нашите производи, ако имате било какви прашања или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Избор на купувачот..