• Ново
Мулти Полнење Кабел, Мулти Држачи за Кабел 2Pack 10FT Универзална 4 во 1 Повеќе USB Кабел за Брзо Полнење Кабелот Адаптер со Тип 3-В, 1 Портата за Micro USB Конекторите за мобилни
zoom_in

Мулти Полнење Кабел, Мулти Држачи за Кабел 2Pack 10FT Универзална 4 во 1 Повеќе USB Кабел за Брзо Полнење Кабелот Адаптер со Тип

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔Полнење Канапи за Повеќе Уреди : Една универзална мулти полнење кабел ги исполнува голем број на секојдневните потреби!Таа поддржува полнење на повеќето од мобилни телефони се достапни на пазарот.(10 стапки/300cm) го носат овој 4 во 1 usb c, микро usb полнач за телефон кабел со вас било каде.Совршен за домашна употреба, канцеларија, патување или автомобил.Ве молиме Имајте на ум тоа е САМО ЗА ПОЛНЕЊЕ НЕ ЗА СИНХРОНИЗИРАЊЕ на ПОДАТОЦИ. ✔Совршена Должина Мулти Полнење Кабел : 2 Pack 10ft повеќе телефонски полнење кабел овозможи да го полните телефонот на леснотија, не се ограничени од должината на кабелот.И тоа е супер корисна за да се носат.Донесе една мулти држачи за кабел, ги исполнува сите ваши побарувачката. ✔Неверојатно Издржливи : Удобно Најлон Плетенка јаже е метежот-слободни и трајни.Над 10000+ наведнуваат животниот век прави мулти полнач за телефон кабел потрајни од други кабел.Покрај тоа, со користење на високо-квалитетни отпорни на топлина алуминиумски легури терминали за зголемување на сигурност и издржливост.Конектор tersted 10000+ пати, никогаш не се во полоша конекција. ✔Универзална Компатибилност : Тип C порта поддржува на Галакси S9 S8, Nexus 5 X, Nexus 6 P, LG V30 V20 G6 G5, Пиксели/Пиксели 2 XL, HTC 10, One Plus 2, One Plus 3, Huawei P9 и друг вид c уреди.Микро USB порта за Samsung Галакси S7/S6/S4 повеќето Android телефони,таблети,Bluetooth слушалки,надворешен батерии,PS4/ контролори и повеќе. ✔Она што Ќе Добиете : 2 Пакет 3М/10 FT 4-во-1 мулти полнач за телефон-кабел.Купување мулти полнење преку usb кабел денес со доверба на Секоја продажба вклучува 24-месец, се грижи слободен за да се докаже важноста ние во собата на квалитет.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате!Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем побрзо!.

Избор на купувачот..