• Ново
SanDisk 16GB Flash Ултра (50 Парчиња) 3.0 USB Флеш Диск со Високи Перформанси усб (SDCZ48-016G-U46) Пакет со (25) Сè, Но Stromboli Lanyard
zoom_in

SanDisk 16GB Flash Ултра (50 Парчиња) 3.0 USB Флеш Диск со Високи Перформанси усб (SDCZ48-016G-U46) Пакет со (25) Сè, Но Stromboli

DEN 6919.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува (50) 16 GB San Disk Ултра USB 3.0 Флеш Дискови и (25) Сè, Но Stromboli (TM) Lanyards.Трансфер да се вози 10x побрзо од стандардниот USB 2.0 дискови.Лесен-за-користење лозинка заштита за вашите лични датотеки.Пренос на целиот филмови брзо и ефикасно. 50 пакет е одлично за деловни и / или канцелариски употреба, вработен подароци, студент или студија употреба, студија алатка, file дистрибуција и слично.На San Disk Ултра USB 3.0 стик движи вашите датотеки 10x побрзо од 2.0 Флеш диск.Поминуваат помалку време на чекање за да префрлувате датотеки и да уживате во high-speed USB 3.0 перформанси до 100 MB/s.Своите трајни обвивка е доволно тешки за да се справи со удари со стил.Дали ти се јавам тоа скок диск, пен диск, memory stick, флеш меморија, USB, или pendrive, може да бидат сигурни вашите приватни датотеки останат приватни со заштита со лозинка.Високи перформанси, со голема брзина, и побрз и посигурен од конкуренцијата!Пакетот вклучува (50) 16 GB San Disk Ултра USB 3.0 Флеш Дискови и (25) Сè, Но Stromboli (TM) Lanyards.

Избор на купувачот..