• Ново
QU-СЕКИРА Luxus Unicycle 335 mm (18) Сина, Јасно
zoom_in

QU-СЕКИРА Luxus Unicycle 335 mm (18) Сина, Јасно

DEN 4560.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Седло : ергономски децата седло, седло заштита агли, црна/жолта, меѓусебно.Седиштето менгеме : брзо ослободување.Бренд : QU-СЕКИРА.Тоа е многу краток седиште пост за мали деца - нема потреба да се намали на седиштето пост.Сребро алуминиум rim има 36 дупки.Тоа е симпатична дизајн.Алуминиум брзо ослободување.Тоа е удобен кога ќе делат една единица со Браќа итн.Минимална Inseam големина : 58 cm.

Избор на купувачот..