• Ново
Екстра Големи 28 Инчи Возрасни Unicycle за Високи Луѓе Висина од 160-195cm (63-77), Бела, Тешки Челична Рамка и Легура на Rim
zoom_in

Екстра Големи 28 Инчи Возрасни Unicycle за Високи Луѓе Висина од 160-195cm (63-77), Бела, Тешки Челична Рамка и Легура на Rim

DEN 446.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

- Сосема нов 28-инчен Тркала Unicycle со somatology дизајн и врвен квалитет, ова е само оној што го барате!. - Пропадна доказ дизајн надворешна гума и педалата за да се спречи лизгање.Седиштето рачка за почетник да го зграби врз додека се возела. - Идеални за почетници и професионалци, особено за децата и тинејџерите за да се практикуваат јава и да се подобри рамнотежата.Ова е забава, подароци, Божиќ подарок, роденденски подарок за деца и пријатели.Совршен за спорт, остварување & рекреативни активности. - Овој лесен и трајни unicycle е лесно да се инсталира.Брзо ослободување седиште пост менгеме и клуч доаѓа со unicycle, заврши инсталацијата во минути и се подготвени за предизвик, а смешни јава момент. - Ние обезбеди висок квалитет на Unicycle за нашите клиенти, секој проблем може да ни се јавите во било кое време, нашата крајна филозофија е да им даде на клиенти добар шопинг искуство, со највисок квалитет на производи и 100% услугата Став кон секој клиент, добри желби на сите околу вас!. - Јава unicycle е да се обучуваат вашата рамнотежа и сила.Без разлика дали сте почетник или професионален возач, туку е важно да го изберат правото unicycle со добар квалитет. - Спецификација : 28" тркало (28" x 1.75" Гуми) лимит на Тежина : 150kg/330 Lbs, одговара на важечките висина од 160-195cm - Карактеристики : Одлични за двете Почетници и Професионалци, Мажи и Women Rational дизајнирани според somatology и движење features Quick ослободување седиште пост менгеме и клуч доаѓа со unicycle за лесно installation Skid доказ дизајн надворешна гума и педалата за да се спречи лизгање.Пластична рачка од седиште за почетник да го зграби врз додека се возела - Пакет Содржина : 1 x Тркала Unicycle - Информации : Почетници треба да се вози под инструкции или придружува на вашите ментори за безбедност.И, најдобро место за вашиот тренинг е назад палубата или бејзбол терен со синџир-линк ограда.Изберете тревни област, со цврста, рамна земја и може да се држат за оградата.- Услуги на клиентите : Ние гарантираме за целосно задоволство и во случај на незадоволство, врати за целосно враќање на средствата.Без прашања праша.Тоа е нашата посвета & вашата гаранција.- Топло Забелешка : ве Молиме љубезно им овозможи на 1-2cm несовпаѓање.Фотографиите се преземени од страна на про фотограф, ве молиме да се разберат разликите предизвикани со светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн.

28 wheel (28 x 1.75 Tire) :
Weight limit:
150kg/330Lbs, fits to applicable height from 160-195cm
- Features:
Great for both Novices and Professionals, Men and Women :
Rational designed according to somatology and movement features :
Quick release seat post clamp and a wrench comes with the unicycle for easy installation :
Skid proof design outer tire and pedal to prevent slipping. Plastic handle on the seat for beginner to grab onto while riding :
- Package Content:
1 x Wheel Unicycle :
- Notice:
Novices should ride under the instructions or accompany of your tutors for safety. And the best place for your training is a back deck or a baseball field with a chain-link fence. Pick a grassy area with solid, flat dirt and you can hold onto the fence. :
- Customer Service:
We guarantee complete satisfaction & in case of discontent, return it for a full refund. No questions asked. That's our commitment & your guarantee. :
- Warm Note:
Please kindly allow 1-2cm discrepancy. :
Pictures are taken by pro photographer, please understand the differences caused by lighting effects and monitor's brightness/contrast settings etc. :

Избор на купувачот..