• Ново
електрични четки за заби 360 степени U-облик на Електрична Четка за заби, 4 Режими, Возрасни Четка за заби, USB Полнењето, Белење на Заби (Боја : Розова)
zoom_in

електрични четки за заби 360 степени U-облик на Електрична Четка за заби, 4 Режими, Возрасни Четка за заби, USB Полнењето, Белење

DEN 283.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

10 пати чистење ефект на рачни четки за заби, 3 пати од обичните електрични четки за заби-опремени со светските водечки електричен мотор, кое ефикасно ги раствора длабоко забен камен и грижа.Електрична четка за заби е мора да има за вашата дневна орална хигиена.Овој високо-технолошки четка за заби е дизајнирана за да им обезбеди темелно чистење покрива целата површина на забите.Тоа е сонот за оние кои сакаат да имаат бела и сјајна насмевка.По целосно полнење, може да се користи за 30 дена по само 8 часа на употреба.На батерија електрична четка за заби е опремен со полнење преку USB кабел и може да биде наполнета во секое време, насекаде.Покрај тоа, таа, исто така, има ниско ниво на батеријата индикатор, кој автоматски ќе се исклучи кога уредот е целосно одговорни за спречување на преполнувањето и да го оштети батеријата.Тоа е добра патна батерија четка за заби, погодна за семејни патувања или деловни патувања.Најдобар подарок избор : оваа батерија електрична четка за заби со тајмерот може да се посвети на семејството и пријателите како одмор подарок.Постојат доволно мека четка за заби глави за замена.Факултативниот боја и трајни заби може да ја искажете вашата љубов и грижа за нив.Кожата-friendly површина, со уникатна нано-слој го спречува мувла раст.На мат финиш гарантира удобно се чувствуваат.Водоотпорен електрични sonic четка за заби може да се користи во капење и туширање. 1. Безжична charging2.IPX7 waterproof3. Четири-speed mode : моќен четкање, удобно четкање, висока фреквенција масажа и белење на заби (сина светлина белење)4. Автоматско заб четкање време : 30 S5. Сино светло whitening6. Smart меморија gear7. Наплата за 90 минути, го користите за една недела.

Избор на купувачот..