• Ново
iHHAPY Pendant денот на Благодарноста Сјај DIY Топката Colorball Декоративни Пена Партија Дома Декор (А)
zoom_in

iHHAPY Pendant денот на Благодарноста Сјај DIY Топката Colorball Декоративни Пена Партија Дома Декор (А)

DEN 1802.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бидејќи Екранот Се Различни, Бојата Може Да Биде Малку Поинаков.Нека Вашиот Нов Дом, Можете Да ги Красат Тоа За Долго Време, Не Треба Да се Грижи За Проблемот на Оштетување На Производот.Материјал : Пена + Крпа.Дијаметар : За 1.57x1.57 Инчи / 4x4 См.Прирачник За Мерење, Ве Молиме Оставете Малку Грешка.Практичен дизајн го прави нив модна фотографија proppine, можете да снимате убави фотографии.Овој производ може да ви донесе различни чувство за вашиот денот на Благодарноста, подобро можете да го декорирате вашиот дом.Овие ткаенина топки имаат различни модели на површината, шарени и око-фаќање, носејќи повеќе виталност и бои за вашиот дом, и да ги искажете вашата страст и ентузијазам за време на одредени гости за да не падне.Материјал : Пена + cloth Let вашиот нов дом, можете да ги красат тоа за долго време, не треба да се грижи за проблемот на оштетување на производот.10x есен ткаенина пакет виси ball Since екранот е различен, бојата може да биде малку поинаков.Дијаметар : за 1.57x1.57 инчи / 4x4 cm Color : приказ picture Manual мерење, ве молиме оставете малку грешка.

Избор на купувачот..