• Ново
SHENPIN 10Pcs Ратан Топката Украси,Топката/Срце/Петокрак Облик Декоративни Ратан Топката DIY Занает Светлина Бесење Топки Украси Божиќ Свадба Партија(3cm-Топка)
zoom_in

SHENPIN 10Pcs Ратан Топката Украси,Топката/Срце/Петокрак Облик Декоративни Ратан Топката DIY Занает Светлина Бесење Топки Украси

DEN 2145.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Ратан.Издржлив и лесен, рачно ткаени, секој од нив е уникатен, природни уметничка смисла, добро се заврши, без дамки, униформа боење, силни и издржливи.ПРИРОДНИ И СЕЛСКИ : На природен и селски бои на бело, кафе, дрво се полни со древни занает стилови, додавајќи природно чувство на вашата домашна декорација.ДЕКОРАЦИЈА ТОПКА : Многу погодна за цветни аранжмани, табела декорација и домашна декорација.Тоа може да се користи за табела декорација, дрво декорација, таванот декорација, осветлување, ароматерапијата додатоци, пловни објекти, итн.РАЗНОВРСНА : Многу погодна за свадба, роденден декорација, Божиќ, празник, семејство, забава, канцеларија, продавница, хотел, дневна соба, градинка, ресторан, други големи настан декорација, итн.ПАКУВАЊЕ Срце : 7cm, 10cm; Ѕвезда : 6cm, 10cm.Пакет се вклучени 10pcs вештачки ратан ѕвезди/топки/срца.Големина : топката : кол. 3cm, 5cm; Срцето : 7cm, 10cm; Ѕвезда : 6cm, 10cm;Пакет се Вклучени : 10 PCS Вештачки Ратан Ѕвезди/Топки/Hearts Color : бела, кафе, wood Quantity : 10pcs/pack Material : rattan Use : Дома Градина Свадба, Роденден Настан Партија Decoration Shape : топката, срцето, star Features : со Користење на ЕКО-Пријателски Трајни&Премиум matrial.Се однесува на Било Дома или Градина Оркестарот.Класична убавина со разбраното зрачења.Совршен за јадење или партија соба, исто така, совршен за свадба настан.Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика биде прифатливо должи на светлина на екранот.

Избор на купувачот..