• Ново
XHAAWH Природни Кристал Чакал Инсталирате во Едноставни Виолина Стаклено Шише Рок Чипови Падна Камен Исцелување Реики Чакра Дома Декор Подароци Декоративни Кристал
zoom_in

XHAAWH Природни Кристал Чакал Инсталирате во Едноставни Виолина Стаклено Шише Рок Чипови Падна Камен Исцелување Реики Чакра Дома

DEN 1936.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа е пријателски и жива енергија-повеќе видлив и немирен од повеќето amethysts, прави да се чувствувате внимателни и будни за време и по употребата.На кристали може да се користи за чистење на просториите, да се создаде една света простор, и го негува и да ги заштитат луѓето во домови или згради.Карактеристиките на хематит и smoky кристал изпускам чувство на смиреност, заземјување и заштита.Текстурата е чисто, јасно и проѕирен, а бојата е топло и мазна.Кристал е духот на природата.Тоа е апсорбирана суштината на небото, земјата, сонцето и месечината за 400 милиони години.Тоа има посебен молекуларна електрични структура и супер аура енергија, која може да ги апсорбира сите лоши негативна енергија и ослободување позитивна енергија.Природни Кристал Чакал Инсталирате Во Едноставни Виолина Стаклено Шише Рок Чипови Падна Камен Исцелување Реики Чакра Дома Декор Gifts Crystals се дарови од природата.Секој кристал е уникатен.Производите се испратени може да биде малку поинаков од слики, но ние ќе се обидеме потрудиме да бидат конзистентни.Ве молиме да се разбере.

Избор на купувачот..