• Ново
12pcs Божиќ Украси за Мали Божиќ Дрво Декорација Избрани Пластични Глина Figurine Украси елката Виси Украси
zoom_in

12pcs Божиќ Украси за Мали Божиќ Дрво Декорација Избрани Пластични Глина Figurine Украси елката Виси Украси

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТ : Вклучувајќи убав за собирање на 12pcs симпатична мала Божиќ украси во различни Божиќ дизајни, тие се снешко, елка, снегулка, Дедо Мраз, куќа, бел, ирваси, трска, ракавици, порибување, ангел, сите од нив имаат и енергична тема Божиќ бои и симпатична детали, одлична за Божиќ украси.Мек МАТЕРИЈАЛ : Овие малку Божиќ украси се добро изработени од мек, ПВЦ пластични материјали, не-токсични, водоотпорен и со голема издржливост, зачувајте ги за години' Божиќ украси.МАЛА ГОЛЕМИНА : Овие пластични Божиќ украси е за 2.5", совршена големина за мали или средни Божиќ дрво виси одликувања; врвот дупката не е доволно голема за да се нишка доаѓаат со тоа да се оди низ многу лесно, децата ќе се забавуваат и љубов, за да ги стави на нивните мали Новогодишни елки.ЕЛКА УКРАСИ : Нашиот Божиќ украси се специјално дизајнирани за доаѓањето на Божиќ украси, виси на нив, на Божиќ дрво, венец или користење како подарок или како подарок ознаки или давање далеку да се пријатели, ко-дела, наставници, ученици, carolers, итн.; или ставање во лекување на кеси за деца; или едноставно примена на други Новогодишни украси.ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : Ние ја цениме вашата доверба и сакате да бидете сигурни дека се што работи за вас.Ако постои било каков проблем со нашиот мал Божиќ украс, ве молиме контактирајте со нас за враќање или надоместок од 30 дена.Секој украси е за 2.5".Убав за собирање на 12pcs симпатична мала Божиќ украси во различни Божиќ дизајни.Тие се снешко, елка, снегулка, Дедо Мраз, куќа, бел, ирваси, трска, ракавици, порибување, ангел.Сите од нив имаат и енергична тема Божиќ бои и симпатична детали, одлична за Божиќ украси.Добро изработени од мек, ПВЦ пластични материјали, не-токсични, водоотпорен.Со голема издржливост.Зачувајте ги за години' Божиќ украси. 12pcs Божиќ Украси за Мали Божиќ Дрво Декорација Избрани Пластични Глина Figurine Украси елката Виси Украси.Секој украси е за 2.5"убав за собирање на 12pcs симпатична мала Божиќ украси во различни Божиќ designs They си снешко, елка, снегулка, Дедо Мраз, куќа, бел, ирваси, трска, ракавици, порибување, angel All од нив имаат и енергична тема Божиќ бои и симпатична детали, одлична за Божиќ украси.

Избор на купувачот..