• Ново
70 Парчиња Мини Смола Божиќ Украси Божиќ Дрво Декорации Мал Дедо Мраз Снешко Ирваси Приврзоци Украси Дрво Божиќ Фигурини Минијатурни Украси за Празник Божиќ Виси О?
zoom_in

70 Парчиња Мини Смола Божиќ Украси Божиќ Дрво Декорации Мал Дедо Мраз Снешко Ирваси Приврзоци Украси Дрво Божиќ Фигурини Минијатурни

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : постојат 70 парчиња Божиќ украси, вклучувајќи сорти на Божиќ елементи, количината е доволно за да се задоволат вашиот одмор декорација потреби, и да се направи вас и вашето семејство се чувствуваат среќни и интересна оваа ноќ.Избрани стилови : овие елка украси вклучуваат многу Божиќни слики, како што се Божиќ капи, елен, garlands, подарок кутии, gingerbread мажи, Божиќ ѕвона, Божиќ snowmen, Новогодишни елки, Дедо Мраз, бонбони canes и така натаму, шарени и живописни изглед додава чувство на Божиќ атмосфера.Квалитетот на материјалот и мини големина на : джинджифилово куќа комплет се состои од смола материјал, лесен во тежина, но силно, обновливи и сигурен, не е лесно да исчезнат и да се прекине, може да биде цврсто фиксирани на едно дрво или на други места, секој Божиќ pendant е околу 1.45 x 0.78 инчи, многу погодна да се елка украси, мини големина е исто така лесно да ги чувате и да го носат.Лесно да се откажам : овие елка украси се опремени со 0.1 инчен јамка дизајн на врвот, можете лесно може да го закачите на нив на вашиот сопствен синџир, лента, string, нараквица, keychain и на други места, или висат нив секаде каде што сакате да ги красат.Широк апликации : мини смола Божиќ украси собата е погоден за мал смола елка украси или други DIY занаети, бележник декорација, итн., за да додадете празнична атмосфера, и исто така, може да се примени како одмор подарок за пријателите или семејството.DIY реквизити : Овие минијатурни смола Божиќ украси доаѓаат во различни стилови.Можете да ја користите вашата креативност и имагинација за да се направи некои DIY проекти со вашиот пријател.Можете да ги стави на елката и Божиќ колачи.Симпатична претставува : Овие малку смола Божиќ украси со живи дизајни и живописни бои се симпатична и деликатна подароци за вашите пријатели, семејството, колеги, гости и со други луѓе, и тие ќе бидат среќни да добијат слатки подароци.Карактеристики : Материјал : resin Color : како слика shows Size : прибл. 1.45 x 0.78 inches Package вклучува : 70 x Мини смола Божиќ ornaments Notes : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Мали предмети, да се чува далеку форма мали деца.

Избор на купувачот..