• Ново
30 Парчиња Божиќ Бонбони Canes Gingerbread Човекот Украси Дрво Джинджифилово Божиќ Декорација Gingerbread Фигурини Украси Бонбони Виси Украси за Елка Партија Дом Виси Оркестаро
zoom_in

30 Парчиња Божиќ Бонбони Canes Gingerbread Човекот Украси Дрво Джинджифилово Божиќ Декорација Gingerbread Фигурини Украси Бонбони

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Доволно количество : пакетот доаѓа со 10 парчиња на gingerbread човекот украси, дизајниран во 5 различни модели, 10 парчиња на бонбони canes украси и 10 парчиња круг бонбони украси, доволно количество и различни стилови може да ги задоволи вашите потреби од секојдневниот живот и декорација на Божиќ дрво декорација.Сигурен дрвен материјал : овие дрво джинджифилово Божиќ украси се направени од квалитетно дрво, природен материјал може да ви донесе чувство на природата, кои се лесни и цврсти, на површина на секоја страна е убаво полиран, мазна и удобно да се допре, не е лесно да слабее, може да се примени за долго време.Лесно да се откажам : секој од нашите gingerbread фигурини украси е дизајниран со мал круг дупка, што е погодно за вас да помине јажето или копче прстен директно, без користење на дополнителни алатки на удар дупки, лесен за употреба; По партија, ги однесе надвор и магацинот со нив заедно, кои не заземаат премногу простор.Убав Божиќ декорација : овие дрвени бонбони canes можат да бидат применети на различни украси за Божиќ, да врши усогласувања со Божиќ тема, може да го зголеми топло Божиќ фестивал атмосфера; исто така, можете да ги користите за декорација на вашиот елка, погоден за дом, канцеларија, училница празник декорација и така натаму, нека вашата Божиќ изгледаат различно.Креативен дизајн : gingerbread човекот и бонбони canes се класичните елементи на Божиќ; Во прилог, ние дизајниравме црвена и зелена марами за gingerbread мажи, кои може да се создаде весела атмосфера за Божиќ вашиот дом или на лице, и на себе-дизајнирани модели се направи целата украси полично.Значајно подарок : Со привлечен изглед и исклучителни изработка, овие бонбони виси украси можат да бидат аплицирани како декорација на вашиот подароци или можете да ги даде директно на вашето семејство и пријатели, особено за децата, кои ќе се допаѓа вашиот подароци многу.Соодветна големина : Овие дрво джинджифилово Божиќ декорација мерка прибл. 2.8 x 2 инчи во големината, canes decors се околу 5 x 1.8 инчи во големина, и круг бонбони decors се за 3.15 инчи во дијаметар, кои се со соодветна големина за да ги красат вашите Новогодишни елки или ги красат вашиот клуч синџири.Карактеристики : Материјал : wood Color : како слики show Size : како слики show Package вклучува : 10 x Gingerbread човекот ornaments10 x Круг бонбони виси ornaments10 x Бонбони трска виси ornaments Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Избор на купувачот..