• Ново
Хари Потер Врежани Дрво Светлина Прекинувач Поклопец (Еден)
zoom_in

Хари Потер Врежани Дрво Светлина Прекинувач Поклопец (Еден)

DEN 312.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени Од Квалитетни Јавор Ply.ОВАА ОПЦИЈА КОРИЦА ИМА РАМЕН ГРБ - ТОА НЕ Е ВДЛАБНАТИ.Одговара На Стандард Светлина Прекинувачи.Овие декоративни дрвени светлина префрлете ги опфаќа додадете убав декор на секоја соба.Тие имаат рамен задната страна, на задниот дел од нив не е вдлабнати.Сите тие се отсечени од квалитетот 3/16" дебела јавор ply.Тие се вклопуваат стандардна големина светлина прекинувачи.Сите дрво е различен, некои има посветла нијанса, а некои со потемна нијанса, па можете да добиете една која е малку посветли или потемни отколку оној на сликата.Дизајн и големина секогаш ќе остане верен.

Избор на купувачот..