• Ново
Rubbermaid Комерцијални Маршал Класичен корпата за Ѓубре, Круг, 15 Литри, Црна, FG816088BLA
zoom_in

Rubbermaid Комерцијални Маршал Класичен корпата за Ѓубре, Круг, 15 Литри, Црна, FG816088BLA

DEN 825.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изработени од лесни, издржлива пластика да се спротивстави на напукнување.Текстура заврши крие гребнатини, додека УВ стабилизатор спречува промена на бојата.Retainer хардвер вклучени.Ги исполнува АДА 2010 Стандарди.Мерки 15-3/8" x 36" x 12".На Rubbermaid Комерцијални Маршал Класичен корпата за Ѓубре е издржлива receptacle погоден за голем број на внатрешен или затскриена отворено области.Текстура површина се крие гребнатини додека УВ стабилизатор на корпата за ѓубре помага да се спречи промена на бојата и исчезнува.Овие Rubbermaid ѓубре лименки вклучуваат retainer хардвер за еднократна употреба облоги.

Избор на купувачот..