• Ново
Rubbermaid Комерцијални Маршал Класичен корпата за Ѓубре, Круг, 15-Галон, Беж, FG816088BEIG
zoom_in

Rubbermaid Комерцијални Маршал Класичен корпата за Ѓубре, Круг, 15-Галон, Беж, FG816088BEIG

DEN 4992.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изработени од лесни, издржлива пластика да се спротивстави на напукнување.Текстура заврши крие гребнатини, додека УВ стабилизатор спречува промена на бојата.Retainer хардвер вклучени.Ги исполнува АДА 2010 Стандарди.Мерки 15-3/8" x 36" x 12".На Rubbermaid Комерцијални Маршал Класичен корпата за Ѓубре е издржлива receptacle погоден за голем број на внатрешен или затскриена отворено области.Текстура површина се крие гребнатини додека УВ стабилизатор на корпата за ѓубре помага да се спречи промена на бојата и исчезнува.Овие Rubbermaid ѓубре лименки вклучуваат retainer хардвер за еднократна употреба облоги.Издржливост.Доверба.Иновација.Докажано перформанси.Овие зборови, не само да ги опишеме нашите производи..тие се опише нашиот бренд.Овие зборови имаат докажано точно низ историјата на нашата компанија.Тие ги дефинираат кои сме ние денес и кој ќе продолжи да биде утре.Производи специјално креирани и дизајнирани да одговорат на различни потреби на многу различни средини може да биде забележан од тркалање низ ходниците на болници, хотели, спортски стадиони, канцелариски згради, ресторани и аеродроми ширум светот.Сите наши производи, од трајни БРУТАЛНА на просторот-ефикасна Тенок Нив, функција дизајни изградени со највисок квалитет материјал за да се осигурате долг живот во повеќето екстремни комерцијални средини.Издржливи, квалитет на производи за да ви помогне да ги исполни стандардите за индустријата за складирање, подготвува, служи и транспорт на храна безбедно.Дали нејзината кожа, воздух, или површината грижа, секој производ е специјално дизајнирана да се промовира здравје и благосостојба, намалување на трошоците, како и подобрување на вашиот facilitys слика.Направен да трае во било која состојба и се наменети за комерцијални средини со стилови кои се движат од современите практични.

Избор на купувачот..