• Ново
Philips се јачината на Сигналот LED TV Антена, Визуелно Покажува јачината на Сигналот, Поддржува 4K 1080P VHF UHF, голем Дострел, Сигнал Бустер Засилувач, Smart TV Компатибилни, 10 ft. C
zoom_in

Philips се јачината на Сигналот LED TV Антена, Визуелно Покажува јачината на Сигналот, Поддржува 4K 1080P VHF UHF, голем Дострел,

DEN 1524.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СИГНАЛ ПРОНАОЃАЧ ТЕХНОЛОГИЈА – Патентиран сигнал пронаоѓач LED метар ви помага да пронајдете идеален соба локација и ориентација за вашата антена за да се добијат најдобрите ТВ прием можно.АПСОЛУТНО БЕСПЛАТНА HD КАНАЛИ – Ров скапи кабелски и сателитски сметки и да продолжи да ја гледате вашите омилени емисии во Полн HD на канали, како што се ABC NBC CBS Фокс, шемата за фармацевтски бенефиции и многу повеќе со пристап до сите тековни настани ситкоми деца и спортски програми без месечна сметка.FULL HD КРИСТАЛНО ЈАСНА ТВ И HD КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ – Нашите затворен во ЖИВО антена има супериорен прием за двете VHF и UHF сигнали, примање некомпресирани 1080p сигнал, 4 K каде што е достапно, и Чиста Amp Технологија ја зголемува јачината на сигналот, додека намалување на напуштањето на училиштето.ДОЛГА НИЗА АНТЕНА – Ова затворен HDTV антената може да достигне 60 километри од емитува сигнал и се става речиси насекаде во вашиот дом Како нови канали се достапни и ја скенирам одново на вашиот ТВ за да дозволите таа да се повлече во ажурирани фреквенции.U.С.-Врз ОСНОВА на ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА – Поткрепени со ограничен-живот замена за залог и слободни САД-врз основа на техничка помош, кој е достапен од понеделник до петок, 7-8 AM, Централна Време да им помогнат со какви било прашања или проблеми.

Избор на купувачот..