• Ново
EKOBLA Луизијана Мапата Туш Завеса Црна Државата Апстракт Современите Симбол Физичка Географија Транспарентност Водоотпорен Навремено-Отпорни Туш Завеса за Бања По
zoom_in

EKOBLA Луизијана Мапата Туш Завеса Црна Државата Апстракт Современите Симбол Физичка Географија Транспарентност Водоотпорен Навремено-Отпорни

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер. 1.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Ова трајни туш завеса е 60x72 Инчен (150x180cm) ќе се вклопи во стандардна големина туш /када области, Не лагер е потребно.Тој содржи 12 КУКИ, претходно биле вклучени : метал анти - ' рѓа тока. 2.ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ : туш завеса е направен од 100% премија полиестер ткаенини, кој е направен да издржи влага богати бања средини.Тоа може да се спречи вода од јавните излезе од туш кабина.И тоа е, исто така, може да се користи како туш завеса без каква било друга јасна лагер, најдобра замена на ПВЦ или PEVA за бања декорација. 3.ФУНКЦИЈА : Совршен полиестер туш декорација завеса со не ќе расте калап и има брз сушење својства за долготрајна употреба и убавина.Кој совршено пондерирана полите, засилен врвот насловот и ' рѓа-отпорни метал grommets. 4.МИЕЊЕ на ВЛАДАТА : Бања Завеса е лесно да се чисти.Ладна вода и машина перат.Туш завеса направени на овој материјал е лесно да се мијат и се суши брзо. 5.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било каков проблем со нашиот фрли перници опфаќа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/ размена се прават лесно.Луизијана Мапата Туш Завеса Црна Државата Апстракт Современите Симбол Физичка Географија Транспарентност Водоотпорен Навремено-Отпорни Туш Завеса за Бања Полиестер Влакна 60x72 Инчен(150x180cm) туш завеса е 60x72 Инчен (150x180cm), која е погодна за многу големината на место.Изработени од 100% премија полиестер ткаенини за Вашиот Тоалет.Водоотпорен-Дозволете им на вода планирам исклучување лесно и сува брзо, машина перат може да се задржи свежа и чиста.Едноставна боја, обезбедува декорација и заштита на приватноста.Изолирање на када или туш простор за да се спречи бања вода јавните.Rustproof grommets , лесно да го инсталирате, погоден за бања и хотел.Многу големина options-за мала кабина, када, долго/екстра-долг, широк/екстра-широк, итн.Погодна за секој треба засолниште и водоотпорен место, исто така, може да се користи и како подарок да роднини и пријатели, практични и великодушни.

Избор на купувачот..