• Ново
VCNY Дома Бања Ткаенина Туш Завеса: Бујна Природа Теал Сино Зелена Бел Лист Моделот на Faux Лен
zoom_in

VCNY Дома Бања Ткаенина Туш Завеса: Бујна Природа Теал Сино Зелена Бел Лист Моделот на Faux Лен

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Faux Лен.Убава и лесна : Ова туш завеса ќе заличи вашата бања и носат релаксација со тоа е природно мотив.Ова е совршен туш завеса за мажи или жени.Ткаенина е slub лен; природна светлина чувство.Материјал : 100% Полиестер платно.Лесно Нега : Машина Мие со ладна вода, нежно циклус.Димензии мерка 72" x 72" инчи.Туш завеса за бања када.

Избор на купувачот..