• Ново
Irongarden Крава на Селски Дрвена Табла Туш Завеса Шарени Farmhouse Животински Модел ликовна Уметност Бања Завеси Оркестарот Полиестер Ткаенини Брзо Сушење 72x72 Инчен
zoom_in

Irongarden Крава на Селски Дрвена Табла Туш Завеса Шарени Farmhouse Животински Модел ликовна Уметност Бања Завеси Оркестарот Полиестер

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер. 100% ПОЛИЕСТЕР ТКАЕНИНИ : Нашата туш завеси се изработуваат од стручно избрани и темелно тестиран полиестер ткаенини, кои се направени за да го издржат влага богати бања средини.Водоотпорен : Премиум полиестер ткаенини со цврста уште мазна текстура, која промовира вода мушка формација и го спречува завеса впива и бања кат мензи.Нашите високо-квалитетни туш завеса инхибира валкани нешто раст.'РЃА-ОТПОРНИ МЕТАЛ GROMMETS : Оваа 3 D печатење туш завеса обезбедува 12' рѓа-отпорни метал grommets кои ќе се приспособат вклучени туш куки, или други декоративни куки.Силна и не-rusting метал grommets обезбеди подолг.HEIGHTED ПОЛИТЕ : бања туш завеса се карактеризира со добро осмислени пондерирана полите имајќи го во место, да се намали дува и припивам кога е потребно туш.МАШИНА ПЕРАТ : Нашата ткаенина туш завеси се машина перат за лесна домашна нега, па можете да го вклучите во вашата следна перење оптоварување за кавга-бесплатно чистење.Тоа може да се чистат со брз плакнење или бришејќи по туш.Совршен за дома и хотелски употреба.

Избор на купувачот..