• Ново
YUMEBLTD Черепот и Знаме Туш Капа, Туш Шапка, Двоен Слој Водоотпорен Бања Капа PEVA Поставата Дизајн за Жени Мажи
zoom_in

YUMEBLTD Черепот и Знаме Туш Капа, Туш Шапка, Двоен Слој Водоотпорен Бања Капа PEVA Поставата Дизајн за Жени Мажи

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Совршена Големина : Овој модерен туширање капи мерка 10.6" во дијаметар и има широк отворање големина 4.3" во.Не тесни и не се лизга, не е важно колку е дебел на вашата коса.Совршен за сите коса должини и дебелини.Премиум Ткаенини : Направени од полиестер и обрабени со водоотпорен PEVA. , оваа туш капа е еко-пријателски, кожата-пријателски, и супер дише.Тоа е многу удобен за носење.понуди најдобро искуство при капење.Multifumctional : Не само за капење, ова масло-доказ туш капа исто така, може да се користи за готвење, BBQ, фитнес, јога, лицето за нега, или во други прилики за да се спречи вашата коса од хаос.На headwrap е навистина практично во секојдневна употреба.Туш капа со еден прекрасен изглед не само што ќе донесе повеќе погодност но исто така и повеќе убавина во вашиот живот.Совршен Подарок : Туш капа може да биде машина изми,укината, прилично тенки и лесни,практични,удобно и стилски.Тоа е совршен подарок за членовите на семејството и пријателите.Издржливи и нечистотија-отпорни капи за капење, може да се користат одново и одново.Гаранција од магична-продавница : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.Совршена Големина : Овој модерен туширање капи мерка 10.6" во дијаметар и има широк отворање големина 4.3" во.Не тесни и не се лизга, не е важно колку е дебел на вашата коса.Материјал : Туш капаците се направени од високо квалитетна Полиестер,и водоотпорен обвивка.Светлината и дише, се даде на вашата коса убаво удобно грижа.Повод : Можете Да Ја Користите Оваа Туш Капа За Лицето За Нега, Бањи, Готвење, Дома Чистење, И Повеќе.Ви Даваат Повеќе Избори За Да Одговара Со Вашиот Пижами.Флексибилен еластична rim што е удобно и сместување, туш капи лесно може да се вклопи долга коса должини.Дизајн : Чувајте ги вашите сува коса во стилот со нашиот модерен капи за капење.Надворешниот слој се состои од различни модерен и симпатична дизајни ќе ви се љубовта.Caps се наредени со водоотпорен PEVA.Модерен и симпатична модели и бои избрани за да одговара на вашата личност.Занесе вашата различни расположенија.Тоа е идеален избор за подароци.Посветена Служба : Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Топло Совети : По Употреба,Висат На Ладно И Суво Место Да Се Исуши.Ве Молиме Рака Мие Туш Капа.Да Се Чува Далеку Од Оган.Ве молиме овозможи 0-1 носители.5 Инчен грешка поради прирачник за мерење,ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Можете да изберете производи со слики, ве молиме имајте на ум дека прилагодено производи не се returnable.

Избор на купувачот..