• Ново
Sanrio ЈП Hello Kitty Класичен Туш Капа Јапонија Издание
zoom_in

Sanrio ЈП Hello Kitty Класичен Туш Капа Јапонија Издание

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Убава, а сепак стилски Hello Kitty туш капа Јапонија посебно издание.Црвени и бели classisms боја дизајн.Бесплатни големина : 46 см (19 in) турнеја.Долга коса е во ред.Sanrio оригинални лиценцирани производ.Ова е многу симпатична и голема прибор за секоја Hello Kitty фан.Тоа ќе го задржи вашата коса, сува и безбедна, а земајќи туш.

Избор на купувачот..