• Ново
Лалињата Уметнички дела Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш
zoom_in

Лалињата Уметнички дела Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 2100.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 инч.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.Ние препорачуваме перење откако пред носење.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.Еко-пријателски Печатење Ние ги користиме реактивен технологија на печатење до боја на крпи.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.Уживајте во пријатна момент cuddled во овој заврши.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.8" x 25.6"(25*65 CM) 1 Headband : 5.9" x 8.7"(15*22 CM) Топло answer : ___________________________ Note : - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, и светлината -за Било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.

Избор на купувачот..