• Ново
RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Калено Стакло Правоаголник Простор Алуминиум Злато Козметички Багажник, 2 (Големина : 60x12x5.5cm)
zoom_in

RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Калено Стакло Правоаголник Простор Алуминиум Злато Козметички Багажник,

DEN 715.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Чување полиците, кошница полици, крпа шини, агол shelving, туш caddy носителот, лебдејќи рек, ѕид превозникот.Материјал : калено стакло + простор алуминиум (еколошки материјал, корозија-отпорни, нема рѓа, не е лесно да се пробие).Карактеристики : дебелина 8мм калено стакло, цврсти проширува парапет, задебелена база, имајќи капацитет од околу 45 килограми, мазна површина, заоблени рабови, лесен за чистење.Инсталација метод : удирање (комплетен прибор, лесна инсталација, стабилна и трајни). 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!· Материјал : калено стакло + простор алуминиум· Тежина : 1 кг· носивоста : 25 kg· Количина : 1 парче· Слој : 1 слој· Стил : Модерна минимализам· Површината технологија : anodizing· соодветно место : купатило, кујна, дневна соба, hotel, балкон, bedroom Advantages : - се Изедначи површината, лесно да се чисти, заоблени рабови, безбедни и не се намалува вашите раце - Едноставен стакло материјал за сите видови на домашна декорација стилови - Дури и ако калено стакло е скршен, тоа ќе биде прекината во форма на честички, без остри агли, и не ќе му наштети на човековото тело.Одржување метод : - Исплакнете ја површината редовно со вода и исушете со мека крпа - Чисти тешко да се отстрани нечистотијата со неутрална со блага течни и безбојни стаклени почиста - Обидете се да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали или абразивни средства за чистење.

Избор на купувачот..