• Ново
Микро 100 LC-500080 Завртка машинската - Cut Off - Brazed.080 Ширина.240 Proj, 1/2 Плоштад месо тело, 6 OAL, Соголени
zoom_in

Микро 100 LC-500080 Завртка машинската - Cut Off - Brazed.080 Ширина.240 Proj, 1/2 Плоштад месо тело, 6 OAL, Соголени

DEN 445.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за отсечени апликации; РК за десната рака и LC за левата рака.Солидна карбид падна со цинк, обложени појачани челик месо тело.Достапни во индустриски стандард фракционо месо тело големини.Земјата во САД.

Избор на купувачот..