• Ново
Сончево Здравје и Фитнес Виткање неблагодарна Работа со Уредот во Држачот, Шок Апсорпција и се Приклонуваат
zoom_in

Сончево Здравје и Фитнес Виткање неблагодарна Работа со Уредот во Држачот, Шок Апсорпција и се Приклонуваат

DEN 10079.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2.20 Врв HP диск систем со 49 L x 15. 5 W во извршување на површината.Брзина се движат од 0. 5 до 9. 0 mph.Лесно виткање механизам и мека капка систем за да ви помогне да се расплетува вашиот неблагодарна работа безбедно и рацете слободни.Парапет контроли кои ќе ви овозможи да се контрола на брзината, start и stop (стоп). 9 Изградена-во тренингот програми; Голем LCD дисплеј и паметен телефон/таблет на носителот.Изберете помеѓу 3 опции на прирачник приклонуваат нивоа.Производ димензии : 62" L X Беа 25,5" W X 50" H ; Укината Димензии : 36" L x беа 25,5" W x 58" H ; Производ тежина : 103 lb.Макс корисникот тежина : 220 Кг.Брзина.Време.Растојание.Калории.Пулсот.Сончево Здравје и Фитнес неблагодарна Работа карактеристики 9 изградена-во тренингот програми, парапет контроли, како и на телефон/таблет носителот кои ќе ги додадете удобност и пристапност време на тренингот рутина.Мекото капка систем ќе ви помогне кога се одвиваат на неблагодарна работа, избегнување на голем слем или оштетување на вашиот дрво/тепих на подот.Тоа карактеристики дигитален следи дека ја следи вашата брзина, време, растојание, пулсот и калории што го прави полесно да ги пратите на вашите фитнес цели.

Избор на купувачот..