• Ново
Свитлива Мини неблагодарна Работа неблагодарна Работа Без Електрична Виткање, Фитнес, Трчање, Мат, Трчање Машина, 86 39 100CM
zoom_in

Свитлива Мини неблагодарна Работа неблагодарна Работа Без Електрична Виткање, Фитнес, Трчање, Мат, Трчање Машина, 86 39 100CM

DEN 1185.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔ Прилагодување на водење појас : билатералните стегање може да биде фино прилагодени без deviating од неблагодарна работа. ✔ Водич кука : двострано водич кука уред, водење појас е мазна и не отстапува, се движат тркала : гума ролери не гребење на подот, лесно е да се носат и напор. ✔ Едно тркало : еднострани гравитацијата flywheel, непречено движење без лизгање. ✔ Против пролизгување перница : рамни на подот, не се лизга, шок апсорбер и пригушувач, лесен за употреба, мобилен : лесно да се движите со подвижен тркала. ✔ Складирање : половина од големината на весникот, складирање не заземаат секој простор. (Еден A3 весник може да се одржи на 2 групи, и просторот е многу мал по виткање.).Боја : розова, сина Материјал : површината на челични цевки се изработени од прав висока температура на печење лак, ABS пластика за полнење.Работи одбор големина : должина 600 × ширина 345 mm неблагодарна Работа димензии : должина 750 × ширина 285 mm укината големина : 20 × 50 × 114 см LCD дисплеј метар : го прикажува времето, брзина, далечина, калории, скенирање тежина : 11 килограми Тежина : 8 OKG.

Избор на купувачот..