• Ново
Littlearth Жените МАК Канзас Сити Спорт Шефовите Luxe Фан Tote, Една Големина, Тим Боја
zoom_in

Littlearth Жените МАК Канзас Сити Спорт Шефовите Luxe Фан Tote, Една Големина, Тим Боја

DEN 875.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Винил 100% .Направени во САД или Увезуваат.Во текот големина сатен лента со детали, заврши со лак.Сребрена металик печатење на екран украсени со кристали.Меки розова сатен внатрешни работи со џеб за складирање.Хром-позлатен, кристал "blinged" шарм функција вашиот тим логото и зборот марка.Шарм специфични за спорт вклучени.Во текот големина сатен лента со детали, заврши со лак.Малку на Земјата Спорт Luxe линија воздигнува fandom на едно ново ниво на Фан Couture.Сега можете да имате сето тоа со крајна додаток за fashionista фан.Спорт Luxe Tote карактеристики кадифен velour ткаенина со металните украси, кристално embellishments и жешка розова обвивка.На хром кристализиран срцето шарм карактеристики вашиот тим логото и зборот марка и додава фан на модата.Вклучува тим специфични спорт шарм.Tote карактеристики над големина сатен лента со детали, заврши со атрактивна лак.Се справи со пад должина од околу 9-Инчен.Предвремени затворање и двајца во внатрешноста слот џеб задржи предмети безбедна и организирани.Вие засекогаш ќе биде фан на овој Спорт Luxe Tote.

Избор на купувачот..