• Ново
110V Комерцијални Вакуум Sealer Индустриски Пакување 200W, Камерниот Храна Вакуум Запечатување Пакување Машина 3L Комора Десктоп
zoom_in

110V Комерцијални Вакуум Sealer Индустриски Пакување 200W, Камерниот Храна Вакуум Запечатување Пакување Машина 3L Комора Десктоп

DEN 7800.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

▶Карактеристики мали димензии, ниска потрошувачка на енергија, Интелигентни компјутерски компоненти на матичната плоча, долг живот и стабилна, висока интелигенција, едноставна операција.2*1 Како да го користите : A.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе резервни без напор за да ви помогнат.1 mpa со максималното време на 50 секунди за производи со висок пакување влага или други специјални производи.5 s 2s нормално В.Ова ќе не брод со вашиот производ.

Избор на купувачот..