• Ново
INOOMP 4 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Нуркачка Опрема Вртливата Око Гром Snap Кука Пролет Куче Клип Сребро.
zoom_in

INOOMP 4 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Нуркачка Опрема Вртливата Око Гром Snap Кука Пролет Куче Клип Сребро.

DEN 592.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Поништуваат.На цврсти и издржливи вртливата snap куки тука може да се користи во корозивни средини.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик, кој му дава на вртливата snap куки анти - ' рѓа и корозија - отпорни својства.Зглобот snap кука овозможува и брз прилог на јаже, кабел, низа, или други линии.На цврсти овална око обезбедува својата стабилност и цврстина.Зглобот - око прилепува тука лесно може да се управува со една рака.Структурата на вртливата куки е разумно, со 360 - степен ротација за лесно клип.Опис Висока сила, добра цврстина и мала тежина, тесни се вклопуваат, голема флексибилност, лесен за ракување, безбеден и удобен, широко се користи во индустрија, рекреација, спорт, итн.Дизајниран за употреба на јажиња, синџири, leashes, животински leashes, harnesses и други куќи, фарми, и забава места.Карактеристики - Боја : Сребро.- Големина : 7x2x0. 4cm.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Пакет Вклучувајќи 4pcs Snap Куки.

Избор на купувачот..