• Ново
KolotovichTool Пакет на 1000, 1/4 x 2 Ноктите На Конкретни Проширување Водител на Диск Pin-Легура од Цинк, Fastener Комплет Болт Постави РЕ-8245DD
zoom_in

KolotovichTool Пакет на 1000, 1/4 x 2 Ноктите На Конкретни Проширување Водител на Диск Pin-Легура од Цинк, Fastener Комплет Болт

DEN 760.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Висок Квалитет 18-8 Нерѓосувачки Челик, голема сила и добра отпорност на корозија да се направи сврзувачки елементи минатата!.Одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини.Највисок квалитет достапни на пазарот и ние стоиме зад нашите тврдат дека 100% .Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржува сите на вашите проекти. 100% 304 од не ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисоките форми на отпорни на корозија челик, што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес.Често се користат во машини & апарати.Дизајниран за вметнување преку блиска толеранција.ИДЕАЛЕН за УПОТРЕБА за машини за индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, апарати за домаќинство и сл.Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме Без Проблеми Доживотна Гаранција.Апликацијата Автомобилот, мувла, машини, електроника, монтажа, изградба, преработувачка индустрија, внатрешна и надворешна.Машина завртки имаат подеднакво дијаметар по целата своја должина и се дизајнирани да завртка во навој дупки или да се користи во комбинација со машина хексадецимален завртки ореви.Тие често се користат во машини и апарати.Да гарантира дека Сите производи се подложува на три ниво на квалитетот за тестирање и квантитетот на проверка пред да стигне до нашите клиенти.Ние и ветуваме на сврзувачки елементи наведени во Royce Mart мора да биде 100% конкурентни во светот.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, или во автомобилската индустрија.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации.Цел да се шири на оптоварување на зезнав прицврстување и да се спречи расклатување во индустриски, продавница, автомобили и домашни апарати.Нашиот хардвер е многу силна и е одлично и за внатрешна и надворешна употреба.На 18-8 Нерѓосувачки Челик е супериорен во однос на редовните челик и обезбедува одлични рѓа отпор и свежи и saltwater апликации.Користење со ореви или pre-навој дупки на ист дијаметар & нишката големина.

Избор на купувачот..