• Ново
Truxedo Кревет Покритие За Рам 1500 Класичен 2019 2020 2021 5ft 7in Про X15 | 1445901
zoom_in

Truxedo Кревет Покритие За Рам 1500 Класичен 2019 2020 2021 5ft 7in Про X15 | 1445901

DEN 484.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Truxedo 09-18ч Компатибилен со Рам 1500 & 19-20 Компатибилен со Рам 1500 Класичен 5ft 7in Про X15 Кревет Капак.Дел Број : 1445901. Xtra Низок Профил - X15 шини обезбеди посебна флеш планината се погледне, и вклучуваат уникатен авто-израмнување дизајн функција дозволува побрзо, повеќе точни инсталација.Мат Црна Ткаенина - издржливи, супериорен-одделение ткиво ткаенина обезбедува стилски мат-црн изглед.Својствени нечистотија отпорни карактеристики на ткаенината помогне да остане почиста за подолго време.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Product Overview : На Сите Нова Про X15 Вклучува Многу Од Истите Одлични Карактеристики Како Нашите #1 За Продажба Поклопец, Ете Про, Но Со Додадена Стил И Перформанси.Новиот 15 Степен Шини Испорача На Xtra-Низок Профил, Рамна-Планината Се Погледне На Камионот Корито, И Супериорен-Одделение Ткиво Ткаенина Обезбедува Стилски Мат-Црн Изглед.Маската Може Да Се Инсталирани Или Отстранети Во Минути, Без Дупчење Што Се Бара, И Уникатен Авто-Израмнување Дизајн Функција Им Овозможува На Повеќе Точни Инсталација.Про X15 Е Направен Во Сад И Доаѓа Поддржани Со Доживотна Гаранција.Производ Информации : Truxedo 09-18ч Компатибилен Со Рам 1500 & 19-20 Компатибилен Со Рам 1500 Класичен 5 Ft 7 In Про X15 Кревет Cover Manufacturer Дел Број : Дел Број : 1445901 Product Карактеристики : Xtra Низок Профил - X15 Шини Обезбеди посебна Флеш Планината се Погледне, И Вклучуваат Уникатен Авто-Израмнување Дизајн Функција дозволува Побрзо, Повеќе Точни Инсталација.Мат Црна Ткаенина - Издржливи, Супериорен-Одделение Ткиво Ткаенина Обезбедува Стилски Мат-Црн Изглед.Својствени Нечистотија Отпорни Карактеристики На Ткаенината Помогне Да Остане Почиста За Подолго Време.Автоматско Контрола На Тензија - Патентиран Дизајн Им Овозможува На Маска За Да Одржуваат Тесна Се Вклопуваат И Одлично Изгледа Во Екстремни Температури И Сите Временски Услови.Брзо Ослободување на Систем - На Целата Маска Може да Се Отстрани Во Секунди, Без Алатки, Обезбедување на Вистинска, 100 Percent Целосна Кревет Пристап.Лесно Операција - За Елоксирани Предизвика Latch Бара Само Еден Прст Да Го Отворите Капакот.Се Тркалаат На Поклопецот Е Затворен Со Леснотија За Безбедно Чување И Обезбедување На Вашето Карго.Гаранции И Гаранции : 30-Ден на Задоволство Guaranteesee Производителот е веб-Сајт За Повеќето Точни Гаранција Информации.

Избор на купувачот..