• Ново
Глава & Рамената Кралската Масла Кадрава Коса Производ на Ноќното Скалпот Тоник Лосион со Нане и Коноп Масло, Сулфат Слободни, 3.4 Fl Мл, Пакување од 2
zoom_in

Глава & Рамената Кралската Масла Кадрава Коса Производ на Ноќното Скалпот Тоник Лосион со Нане и Коноп Масло, Сулфат Слободни, 3.4

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пеперминт и коноп масло формула освежува вашиот скалпот и косата да ви даде дополнително време во вашиот заштитен стил.Сулфат слободни, Paraben слободни.Стручно се дизајнирани скалпот помош за природна, опуштена, кадрава и coily круни.Благотворно пеперминт и коноп масло мирис.Кралската Масла од Главата & Рамената Заштитна Стил се Грижат за Собирање : Плетенки, Пресврти, и Повеќе го направи тоа лесно да го продолжи животот на вашиот заштитен стил – што и да е.Нашиот алое вода и коноп масло исполнет производи нежно се измијат се изгради и задржи вашата коса soothed, мазна и мирис чисти.Вашиот освежен стил ќе го задржи вртење глави како да е еден ден.Поздрав скалпот, поздрава коса за само 3 недели.Кралската Масла Ноќно Скалпот Тоник Лосион смирува чеша* и ја храни скалпот со не исплакнете хидратантна формула за употреба во текот на ноќта.На коноп масло формула обезбедува здрава коса & moisturizes на главата во текот на ноќта за смирување олеснување. *поврзани со првут.

Избор на купувачот..