• Ново
KELNG Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Брат TN750 TN-750 TN720 TN-720 за ХЛ-5470DW ХЛ-6180DW MFC-8910DW MFC-8710DW MFC-8950DW DCP-8155DN MFC-8810DW Ласерски Печатач(2 Црна Пакет Висок Принос)
zoom_in

KELNG Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Брат TN750 TN-750 TN720 TN-720 за ХЛ-5470DW ХЛ-6180DW MFC-8910DW MFC-8710DW MFC-8950DW

DEN 1847.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име на производ : KELNG Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Брат TN750 TN-750 TN720 TN-720. Компатибилен Со : Брат MFC Серија Печатачи : MFC-8710 DW MFC-8510 DN MFC-8950 DW MFC-8950 DWT MFC-8810 DW MFC-8910 DW; ХЛ Серија Печатачи : ХЛ-5470 DW ХЛ-5450 DN ХЛ-6180 DW ХЛ-5470 DWT ХЛ-6180 DWT ХЛ-5440 D; DCP Серија Печатачи : DCP-8110 DN DCP-8155 DN DCP-8150 DN Печатач.Пакет Содржина : 2 Пакет - Компатибилен за Брат TN750 Црн Тонер Касети(2 Црно).Страница Принос : До 8,000 Страници во KELNG TN-750 TN720 црн тонер кертриџ при 5% покриеност (Буква/А4).Висок Квалитет : Користете KELNG висока ефикасност мастило за да се добие чист текст и живописни бои за печатење.Уживаат повисок квалитет, повеќе страници и помалку трошоци за печатење искуство со KELNG.Smart Чип : Овозможува висок степен на компатибилност помеѓу тонер касети и печатач за лесна инсталација и печатење.Ве молиме потврдете дека вашиот печатач користи TN750 TN-720 касети пред поставување на својата цел.

Избор на купувачот..