• Ново
iFightBack Ласерски Обука Кертриџ
zoom_in

iFightBack Ласерски Обука Кертриџ

DEN 838.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бидете сигурни да ги собереш на соодветна големина калибар за вашиот огнено оружје.Вметнување на ласерски обука кертриџ единица во комората како обични муниција.Отпуштање на pin-от активиран switch покажува шут сместување со црвени ласерски точка.Воз со вашите сопствени огнено оружје(s).Итно повратни информации со секој истрел.Ласерски Спец : Класа 3а -

Избор на купувачот..