• Ново
AIEX 25pcs Игла Threaders со 30pcs Quilting Игли Пластични Шиење Threaders Комплет Едноставна Threader за Мали Око Игли (5 Бои)
zoom_in

AIEX 25pcs Игла Threaders со 30pcs Quilting Игли Пластични Шиење Threaders Комплет Едноставна Threader за Мали Око Игли (5 Бои)

DEN 143.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : ќе добиете 25pcs шиење threaders и 30pcs игли за шиење.Овој комплет од игла threader алатка е доволна за вашите потреби во шиење.Премиум Материјал : Нашата шиење threaders се направени од издржлив метал и пластика.Малку куки на threaders се цврсти доволно, па тие не се лесно да се скрши или да се наведнуваат.Пластични дел е дизајниран во ергономски вовлечен овална и може да се одржи лесно.Лесен за Користење : постои мала кука на дното на threaders, која е доволно мала за да помине на мала око игли лесно.Тие се многу корисни за шиење љубовници кои се малку со оштетен вид.Совршен Подароци : Овие шиење threaders и игли за шиење се погодни за eldership, вашата мајка, баба, тетка или вашите пријатели кои сакаат рака за шиење.Помогне да се реши провира проблем ефикасно со овој вид на threader tools.Практична Примена : Нашата игла threaders комплет е многу погодна за двете рачно шиење и машина за шиење.Тие може да ви помогне да помине теми преку мали око на игла брзо и прецизно.

Избор на купувачот..