• Ново
Yosoo 2 парчиња Мала Големина на Монета Напрсток,Прст Поставува со Метал Совет Рака Везана Додаток,се вклопуваат Кожа за Дома
zoom_in

Yosoo 2 парчиња Мала Големина на Монета Напрсток,Прст Поставува со Метал Совет Рака Везана Додаток,се вклопуваат Кожа за Дома

DEN 150.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На мека кожа го прави овој производ навистина удобно во текот на шиење.На мека кожа го прави овој производ навистина удобно во текот на шиење.Со метал совет можете да им помогнам на игла лесно, го вашиот прст ќе не чувствуваат болка.Добра вредност за пари, заштита на прстите добро.Совршен облик на напрсток ќе ви даде совршено се вклопуваат.Доволно силна за да се заштити, но сепак доволно тенок за да се овозможи чувство на објектот ќе се одржи.

Избор на купувачот..