• Ново
luckymeet Smart Првенство Полнење Температура на Екранот за Аларм Потсетник на Времето Smart Спортски Шише за Вода со ЛЕД Температура на Екранот Кафе, Паметни Првенство, за ?
zoom_in

luckymeet Smart Првенство Полнење Температура на Екранот за Аларм Потсетник на Времето Smart Спортски Шише за Вода со ЛЕД Температура

DEN 1104.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

316 од не ' рѓосувачки челик лагер може да се одржи млеко, сок, итн., добри топлина зачувување, добар сјај.Интелигентни термичка изолација носат на купот, наопаку нема истекување, силикони дното подлога, против пролизгување и анти-судрат.Допир на температурата, пијат потсетување, се задржи топло заклучување на ладно, долго притиснете го екранот 3 S, се отвори вода за пиење потсетување, купот достигне IPX7 водоотпорен ниво, може да се печете.Светло сина, може да се цитира, температура помалку од 36 целзиусови степени, портокал, се препорачува цитат, температурата на 37-60 целзиусови степени, црвена, внимателен референца, температурата на 60-98 целзиусови степени.Големина : 210mm*62mm Капацитет : 340ml 380ml Тежина : 254g.Изгубени парчиња, оштетени, за прв пат да го контактирате овластениот сервис, за прв пат да се справи со вас.Боја : Црна Подарок Кутија 340 ML, Розова Подарок Кутија 340 ML, Црна Подарок Кутија 380 ML, Розова Подарок Кутија 380 ML Производот Категорија : Термос Шолја Внатрешен Резервоар Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Термо Изведба : Повеќе од 36 часа Материјал : 316 од не' Рѓосувачки Челик Школка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Стил : Директно Првенство Функција : Топлинска Изолација.

Избор на купувачот..