• Ново
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Цвет Добредојдовте Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните 17 Оз
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Цвет Добредојдовте Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на температура на вода во вашата шолја за неколку часа, и има добри топлина задржување и мраз задржување ефект.Можете да направите добра употреба на тоа првенство во зима и лето. ✔[Високо-Квалитетни Материјали]:тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик, и додатоци се направени од храна одделение PP материјали.Внатрешниот тенџере е направен од двојно-layer нерѓосувачки челик структура.Висок вакуум лемење технологија е усвоен.Животниот век е повеќе од 8 години. ✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зголемува изолација перформанси на купот.Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различни модели на стилови се направи на вашиот термос шолја повеќе истакнати. ✔[Мултифункционален Покрие]:Како на горниот капак од шолја, тоа може да се обезбеди дека се префрлат во внатрешноста нема да биде bumped, на тој начин ефикасно спречување на течност од одлевање.Тоа исто така може да се користи како нерѓосувачки челик чаша за вода за пиење. ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка изолација шише користи рѓа-доказ нерѓосувачки челик структура, што значи дека може да работат толку тешко како што го прават без да се влијае на неговите перформанси.Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас. ★ГОЛЕМИНА★ големината е 26*6.7 cm.Тежината е 335g, тоа може да се сместат 500ml вода, околу 17 ОЗ. ★ТОПЛИНА ЗАЧУВУВАЊЕ ЕФЕКТ★ Топлина зачувување трае неколку часа (забелешка : на топлина за зачувување на време може да биде различен во секое место, ладен воздух може да ја намали нејзината топлина зачувување ефект, но не грижете се, ова е само мал ефект) ★ЗА МОДЕЛОТ★ Дали имате овој проблем?Кога вашето дете има училиште партија, треба да се напие вода, но тоа е тешко за вас да се најде на вашиот сопствен вода првенство меѓу купови на чаши вода.Тогаш ви треба нашата вода првенство.На високо-квалитетни и исклучителна модели се испечатени на вашата шолја тело.Тој се издвојува во групата на обични чаши.Она што удобен начин за вас да се најде тоа на прв поглед.На видлив првенство е погодна за вас, кои се блескави.Секогаш можете да најдете модели кои го прават вашиот отчукување на срцето во нашата продавница.Дојде и изберете! ! ! ★★★★★- ★ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашите производи, ве молиме да ги споделите со нас задоволително решение сакате и ќе работиме на тоа како е можно поскоро.Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се од огромна важност.Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси. ★ЗАБЕЛЕШКА★ Поради светлосни ефекти, monitor Settings, итн.Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на слики и објекти. ★★★★★-.

Избор на купувачот..