• Ново
WYGOAKG 1000ml Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Термос Кригла Спорт Шише за Вода Гума Насликани Површината Вакуум Колба Кафе Шише
zoom_in

WYGOAKG 1000ml Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Термос Кригла Спорт Шише за Вода Гума Насликани Површината Вакуум Колба Кафе Шише

DEN 778.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & НЕ-ТОКСИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ, ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОР & ПАДНЕ ОТПОР : Големи шише за вода се направи на безбеден и еко-пријателски Tritan пластика,која нема чуден мирис & не-токсични.Вода за пиење со доверба победи?т наштети на вашето тело.На шише за вода зголемување на дебелината на ѕидот на шише тело, силна & анти-падот,погоден за (0?-212?) пијалоци температура средина, висока температура отпор,не е лесно да се деформира и да се прекине.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ДИЗАЈН, НЕ ТЕЧЕЊЕ на ВОДА и ЕДНА КОПЧЕТО за ДА ПИЈАТ, ПОВЕЌЕ ПОГОДНОСТ : Што има ново течење-доказ дизајн на капакот и устата на шише за вода .Три-слој структура на капакот е затворен со еко-пријателски силикони, па може да се носат и се пие во секое време,победи?т течење на вода.Лесно-пиење капак ви овозможува да го отворите со едно копче кога ќе сакате да се напие вода, без да се unscrew капакот, што е погодно за пиење.Дали ви се случува да салата, кампување, патување, пред и пост работат надвор, или други спортови, тоа може да ги исполни вашите пиење потреби, здрава го Надополнува вода.ХУМАНИЗИРАНО ПРВЕНСТВО ТЕЛО ДИЗАЈН, УДОБНО КОНТРОЛА и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : вода шише тело контрола го зголемува внатрешниот простор, а целиот зафат не?т преполн и поудобно да се одржи.На врвка за носење на вода првенство , што го прави полесно да се носат.На ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ, ПОВЕЌЕ КВАЛИТЕТНИ УСЛУГИ : вода чаши се како висока-квалитет, како и другите фитнес производи, да им обезбеди на клиентите со повеќе совршен фитнес производ решенија.Ние исто така, обезбеди со 24-часовен професионални по-продажбата да ви помогне да ги реши сите проблеми.Потекло : CN(Потекло) Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Функција : Еко-Пријателски Функција : ПРЕНОСНИ Функција : Голем капацитет Стакло Лагер Материјал : не' Рѓосувачки Челик Метал Тип на : Нерѓосувачки Челик е Применливо Луѓе : ЖЕНИТЕ Шише Тип : вакуум Термос Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Облик : Директно Првенство Сертификација : CE / ЕУ Производство : - Вакуум Колби Термо Изведба : 6-12 часа.

Избор на купувачот..