• Ново
SENDESTAR Шише за Вода 32oz,3 Капаци,Широко Устата Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Задржи Течноста Ладна или Топла за 24 Часа,Пот Доказ Спортски Дизајн,се Вкл
zoom_in

SENDESTAR Шише за Вода 32oz,3 Капаци,Широко Устата Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Задржи Течноста Ладна или Топла

DEN 797.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Нов Дизајниран Стил Шише】SENDESTAR 32oz шише за вода W/тенок преглед е дизајниран нова,најголемиот вакуум капацитет термос колба може да се вклопи во било кој стандарден cupholder,совршен за активности на отворено, особено за возење,мисиите,плажа,кампување,велосипедизам,итн. 【Три Различни Пиење Начини】Да,SENDESTAR 32oz тенок шише за вода доаѓа со ДВЕ diffrent BPA-free капаци може да биде вклучен во било кое време.Флексибилни слама капак со широк ротирачки се справи прави пиење полесно и поудобно.Широк справи со spout капак е совршен за на плажа, кампување,пешачење,велосипед.Оваа универзална капаци се исто така компатибилни со Хидро Колба, Едноставен, Модерен, Takeya, ХИДРО ЌЕЛИЈА и најпознатите широко устата шишиња. 【Лесно да се Носат Слама Капак】- Патент Дизајн.изграден за лесно за пиење во движење.Нова капка капак со широк ротирачки се справи прави пиење полесно и поудобно.капакот го прави купот толку лесно да се земе со вас, без разлика каде и да одите и слама врвот значи дека нема ризик на spillage.дозволете ни да го надополнува влага во секое време. 【Мулти-Компатибилен】 WThe слама капак, исто така, се вклопува во 12 оз 16 оз 18 оз 32 оз 40 мл и 64 оз Хидро Колба широк устата Шишиња со Вода.ЗАБЕЛЕШКА : Освен за 40 мл.На цевчиња мора да се сечат за да одговараат на вашите други капацитет на Вода во Шишиња.(Вклучува 12 оз 16 оз 18 оз 32 оз 64 мл). 【Одбор Употреба】SENDESTAR има широк спектар на термос Колба и додатоци, како што се 12/24/32/40/64/87oz нерѓосувачки челик шишиња со вода, патент спорт и слама капаци.На SENDESTAR Тим нуди високо-квалитетни материјали, кои се занимаваат со клиентите и живот-време гаранција.SENDESTAR Шише за Вода 32oz,3 Капаци,Широко Устата Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Задржи Течности Ладна или Топла во текот на целиот Ден,Пот Доказ Спортски Дизајн,се Вклопуваат во Автомобил Чаша Носителот+ Флексибилни прашина-доказ, капка капак со рачка.

Избор на купувачот..