• Ново
Преносни Изолација Првенство Вакуум Колба 304 од не ' Рѓосувачки Челик Термална Вода Шише Подароци(жолт)
zoom_in

Преносни Изолација Првенство Вакуум Колба 304 од не ' Рѓосувачки Челик Термална Вода Шише Подароци(жолт)

DEN 410.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

?Користете highquality 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација лагер, здрава и nontoxic. ?Со запечатување на капакот за да се спречи истекување вода и лесен за употреба. ?330ml капацитет за дизајн, компактен и пренослив, погоден за дом, канцеларија, патувања, итн. ?Работ на чашата се изедначи и не боли устата, што го прави лесно да се напие. ?Пренослив дизајн, лесно да се носат, вакуум изолација, ви обезбеди со топла вода во секое време.Функција : 1. Користете highquality 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација лагер, здрава и nontoxic. 2. Со запечатување прстен на капакот за да се спречи истекување вода и лесен за употреба. 3. 330ml капацитет за дизајн, компактен и пренослив, погоден за дом, канцеларија, патувања, итн. 4. Работ на чашата се изедначи и не боли устата, што го прави лесно да се напие. 5. Пренослив дизајн, лесно да се носат, вакуум изолација, ви обезбеди со топла вода во секое време.Спецификација : Предмет Тип : Вакуум Првенство Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Капацитет : 330ml Тежина : Околу. 238g / 8.4 мл Производ Големина : Прибл. 6.5x17.6cm / 2.6x6.9in Пакет Листа : 1 x Вакуум Првенство Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Item Type:
Vacuum Cup
Material:
304 stainless steel
Capacity:
330ml
Weight:
Approx. 238g / 8.4oz
Product Size:
Approx. 6.5x17.6cm / 2.6x6.9in
Package List:
1 x Vacuum Cup :
Note:
1. Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на купувачот..