• Ново
Сакам Сомалија Знаме 20 Fl МЛ Нерѓосувачки Челик Шише за Вода Патуваат Вакуум Изолирани Спортски Кафе Кригла
zoom_in

Сакам Сомалија Знаме 20 Fl МЛ Нерѓосувачки Челик Шише за Вода Патуваат Вакуум Изолирани Спортски Кафе Кригла

DEN 1305.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Телото на овој вакуум колба е изработен од нерѓосувачки челик.Составен од купот на телото + чаша затка + чаша капак.Нерѓосувачки челик изолирани шише за вода со не се лизга купот на дното и да се справи со дизајн,лесно да транспорт и употреба.Ова не ' рѓосувачки челик спортски првенство може да се задржи топло за 6 до 12 часа.Тие може да ви помогне да остане освежен и хидрирани секој ден да водат активен животен стил.Дали сакате обновливи спортски шише, или само сакате да се пие топло кафе сте подготвени во утринските часови во канцеларија, или само сакате да се донесе ладни пијалоци на активности на отворено, нашите нерѓосувачки челик вакуум кригла може да ги задоволи вашите барања.Различни кориснички модел дизајни ви обезбеди со повеќе избори.Можете да го користите различни стилови на термос колби за различни прилики, кои се и топли и стилски.Исто така е најдобар избор за подарок-давање на Благодарноста, Божик, Нова Година, родендени на семејство или пријатели.Нашите високо-квалитетни нерѓосувачки челик преносни шише за вода има не се лизга купот на дното, брзо копче за капакот, течење-доказ печат, лесен за употреба, и може да се задржи топло и ладно за долго време.Ако наидат на проблеми во текот на купувачите на овој нерѓосувачки челик шише за вода, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил, и персонал за услуги на корисниците ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..