• Ново
Borosil Нерѓосувачки Челик Хидра SportSip - Vaccum Изолирани Колба Шише за Вода, 710 ML, Црна
zoom_in

Borosil Нерѓосувачки Челик Хидра SportSip - Vaccum Изолирани Колба Шише за Вода, 710 ML, Црна

DEN 1199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

12 часот жешка n 20 часот ладно. 304 Одделение 100% Рѓа Доказ СВ внатре и надвор.Двојно ѕидови Изолирани вакуум со бакар слој за подобро температура задржување.Лесно да се напие, 100% Течење Доказ.Пресврт за да ја отворите и Лесен за носење.

Избор на купувачот..