• Ново
Winsummer Гроздобер Среќен Пчела Т Кошула Жените Долг Ракав Ретро Графика Секојдневен Tshirt Tees Блузи Симпатична Блузи Блуза
zoom_in

Winsummer Гроздобер Среќен Пчела Т Кошула Жените Долг Ракав Ретро Графика Секојдневен Tshirt Tees Блузи Симпатична Блузи Блуза

DEN 23.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

60% Полиестер, 35% Памук, 5% Spandex.Азија големина (помали од НАС), ви Препорачуваме да изберете 1-2 поголема големина up!затворање.Рака Мие Само.Полиестер.Функција.Погоден.Ви препорачуваме да ги рака мие ладно и висат да се исуши, хлор.Ве молиме погледнете го големини во Опис на Производот како што е подолу. ▶▶Добредојдовте на Winsummer Winsummer е Професионална Продавачот специјализирани во жени мажи бебе облека,.❖ Оваа продавница е регистриран американски бренд, нашата продавница ви носи многу различни стилови на избор : ▶▶Гроздобер Повик,Чешка,Ретро,Bodycon,Симпатична,Прекрасен,Едноставен,Елегантен,Крпеница,Хавајски и така натаму ▶▶шема:Копчето Надолу,Plaid,Флорални,Вратоврска Пред Јазол,Polka точка,Роза, Мрачно,,Sequin ,Везени,Сончоглед,од Тебе,Пресврт Јазол блузи ▶▶-За Прашањето- ▶Зошто да изберете нашите производи?Нашите Производи се со добар квалитет, а цената е многу разумен.Меки и удобни ткаенини, Едноставен и класичен дизајн направи да се чувствувате добро! ▶▶Големина Прашање : П:јас обично се носат големина Медиум и јас сум малку се грижите за szie, која големина, треба цел?На:ние сме Азија Големина,се кандидира помала од НАС големина,па јас ќе ви препорачуваме да изберете една големина или две големина поголема отколку што вообичаено големина , тоа ќе биде се повеќе се релаксираат и удобно. ▶▶По-продажбата на Услугата Прашање: П:порачувам на М големина, но, јас најдов дека е премногу мал.Сакам да го променам на L големина.На:Во овој случај, јас можам да ја поголем еден за вас бесплатно,може да се задржи претходната.Можете да го дадете на вашите пријатели или донираат Q2:Што треба да направам ако облека има некои проблеми?А2:ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние и ветуваме дека ние ќе одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа, со цел да ги реши вашите проблеми. ▶▶Пратката Прашање: П:Колку долго ќе ги преземе испорака?На:Стандард за Испорака : 10-25 дена;Забрзана Испорака : 3-7 дена.

Избор на купувачот..