• Ново
STOZM Железо Тегови со Цинк Слој – Идеални за Губење на Елеци, Зглобовите Тегови, Глуждот Тегови & Зглоб Ролки – Пакет од 20 Парчиња за Домашни Фитнес Тренингот – Вкупн
zoom_in

STOZM Железо Тегови со Цинк Слој – Идеални за Губење на Елеци, Зглобовите Тегови, Глуждот Тегови & Зглоб Ролки – Пакет од 20 Парчиња

DEN 1199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На тежини се изградени на премиум цврст челик со цинк слој за да се обезбеди екстремна издржливост & висок квалитет на перформанси.Цинк слој служи како метални бариера која ја задржува влагата од постигнување на површината на тегови и го спречува корозија`.Пакетот вклучува 20 цврст челик тегови.Секоја тежина мерки 3.94 x 1.38 x 0.63 инчен и тежи 0.9 фунта – компактен и лесен за употреба.Можете лесно може да го зголемите или намалите тежината оптоварување за различни тренинг сесии.Премиум ласерски-намалување на тегови функција заоблени агли и мазни рабови.Дизајниран да работи совршено со широк спектар на тактички обука елеци и превозниците.Разноврсна железо тегови може да се користи за губење на кеси, тежина елеци, глуждот тегови, зглоб на тежини, и врвка за околу ролки да се обучуваат различни мускулни групи.Користете STOZM Железо Тегови за секојдневно вежбање, пешачење, џогирање, core обука, фитнес, аеробик, фитнес и многу други вежби за зголемување на силата, се рехабилитира мускулите, подобрување на рамнотежата, и да им помогнат на физикална терапија.Разноврсна железо тегови може да се користи за различни обука цели да согоруваат калории и да го тонот на мускулите : -Едноставен, компактен, тешки-должност дизајн за секојдневна употреба. -Вметнете железо тежини на предната и задната страна на тежината вест за одење, џогирање, работи сила за обука, Cross Fit или секојдневни активности како качување по скали, правосмукалка, убедливо, градинарство, итн. -Се користи за глуждот тегови и зглобовите тежини да го тонот и да се стегне вашата горниот и долниот дел од телото мускулите. -Одлична алтернатива за тегови, kettlebells, и sandbags кога извршување на Squats, Lunges, Притисна, Седат горе, Сосови, се Повлече-up прозорци, Брадата-ups, итн.Спецификација на производот : -Пакет од 20 цврст челик тегови со цинк слој -Димензии : 3.94 x 1.38 x 0.63 инчен (Dxšxv) -Секој железо тежи 0.9 lb -Доживотна гаранција.

Избор на купувачот..